PDFYazdıre-Posta

Hakkımızda

Sektörde 38 yılını dolduran Durmuş KILIÇ tarafından 1988 yılında oğlu Arif KILIÇ ile birlikte Oto Elektrik Yedek Parça toptan satışı yapmak amacıyla İSTANBUL Sirkeci de kurulmuştur.
1990 yılının ilk yarısında FARBA ( Far ve Aydınlatma Sistemleri ) UNIPOİNT ( Marş ,Sarj, Elk .Silecek ,Fan ..etc. ) bayiliklerini almıştır.
1999 yılında BOSCH A.Ş ( Marj ,Şarj ,Silecek ,Fren ,Filtre ,Korna ,Buji ,Aydınlatma ,Jetronik ) ve LUCAS Elektrik ( ISKRA TRANSPO ,PROSTELİTE,DELCO,ZEN ) ile yapılan görüşmelerle Bu marka ürünlerin bayiliği alınmıştır.
2000 yılında Alman menşeili Oto Ampulleri üreticisi TRİFA ile ticari ilişkilere başlamış ve Türkiye deki tek distribütörlüğünü almıştır 13 yıldır yurtiçi ve yurtdışı satış ve pazarlamasını devam ettirmektedir.
2009 yılının son çeyreğinde CARGO ( Marş , Şarj, Elk. ) bayiliği alınmıştır .
2012 yılının ilk yarısında ikitelli de 1000 m2 kapalı alana sahip olan modern şartlara sahip olan mağazamıza taşındık.
Bugün  DURMUŞ OTOMOTİV halihazırda uzman satış ve pazarlama kadrosu ve sektörde 25 yılı aşkın deneyimi ,kaliteli zengin ürün çeşitliliği, geniş hizmet ağı ile birlikte binek ,hafif ticari ,ağır vasıta, iş makinelerine yönelik yedek parça satışını gerçekleştirmektedir.